מתים לצאת מהבית? פשוט תעצבו מחדש! עכשיו במשלוחים מהירים במיוחד

משלוחים והחזרות

משלוחים

אנחנו שולחים את המוצרים שלנו לכל העולם בעזרת שירותי דיוור ושילוח בינלאומיים. כשניתן, אנחנו משתמשים בשירותים לוגיסטיים מקומיים כדי להוזיל מעלויות המשלוח עצמו.

 

החזרות

בכל מקרה של חוסר שביעות רצון, צרו איתנו קשר ונוכל לעזור לכם. במידת הצורך נשלח, כמובן, מוצר חלופי או נעביר החזר כספי.

קודם להחזרה, וודאו שכתובת המשלוח נכונה מול צוות שירות הלקוחות שלנו כדי להעביר את המוצר אל יעדו ולסיום התהליך.

 

מטבע

כל הרכישות המבוצעות באתר שלנו מחויבות בדולר אמריקאי (USD).

 

זמן משלוח

בממוצע, כלל החבילות והמוצרים הנשלחים מאתנו מגיעים ליעדם בין 15 ל-35 ימי עסקים מיום ביצוע הרכישה. זמנים ממוצעים ליעדים כמו בריטניה, ארצות הברית, אירופה, אפריקה ואוסטרליה נעים בדרך כלל בין 10 ל-20 ימי עסקים מיום הרכישה.

 

מדינות מסוימות, כמו קנדה, המחזיקות בחוקי מכס ונהלים מחמירים יותר יכולות לגרור עיכובים בזמן המשלוח. לצערינו, עיכובים שכאלו אינם תלויים בנו ואינם בשליטתנו, אלא בשליטת המכסים המקומיים.

 

 תקופת החזר

עבור כל הרכישות והמוצרים שלנו, אנחנו מציעים תקופת אחריות של 30 ימי החזר כספי. עבור כל בעיה או שאלה, אנא צרו איתנו קשר ואנחנו נעשה את כל שביכולתנו כדי לעזור ולסייע.

 

מסי ייבוא

המוצרים המוצעים באתר משולחים אל יעדם מהמחסנים שלנו באסיה. בחלק מהמקרים, המשלוח מהמחסנים הללו יכול לגרור תשלומי מס ייבוא במדינות היעד שאינם תלויים בנו, אלא בנהלים המקומיים. כדי להקל עליכם ולוודא שמס הייבוא לא יחול עליכם, רוב המוצרים הללו המוצעים באתר מתומחרים במחיר נמוך ממחיר הסף של המס ברוב המדינות. במקרה והמס כן מוטל על ההזמנה בכל זאת, אחריות תשלום המס היא על הלקוח בלבד.

 

ביטולים

אנא וודאו שכל הפרטים שלכם נכונים לפני ביצוע התשלום משום שהם מועברים ישירות אל הצוות שלנו לקראת הכנה למשלוח. מהרגע שההזמנה בוצעה, לא ניתן לבטלה.

 

טעות בהקלדת הכתובת

על אחריות הלקוח לוודא את תקינות הכתובת בעת ביצוע ההזמנה והתשלום. משלוח ההזמנה יתבצע לכתובת המדויקת שניתנה בעת ביצוע ההזמנה. במקרה של טעות בכתובת, או שינוי הכתובת בתוך גבולות זמן המשלוח הצפוי (בין 15-35 ימי עסקים) שגרר אי הגעה של ההזמנה – אנחנו לא נוכל לספק פיצוי. למרות זאת, במידה ונעשתה טעות כזו, בכל זאת, צרו איתנו קשר ואנחנו נעשה את כל שביכולתנו כדי לתקן אותה במידה וההזמנה עוד לא נשלחה.

 

נהלי החזרת מוצר

במידה ולאחר שיחה עם צוות שירות הלקוחות שלנו הוחלט על ביצוע החזרת המוצר עליכם לוודא כי המוצר נשלח במצב שאינו משומש, חדש ועטוף, כפי שהתקבל, שניתן למכור מחדש. במידה והמוצר שמוחזר פגום יש לציין זאת מראש בשיחה מול צוות שירות הלקוחות שלנו כדי שנוכל לדעת זאת לפני קבלת המוצר. על אחריות הלקוח לעדכן על כל פגם במוצר שקיבל, במידה וקיים, לפני החזרתו. בנוסף, עליכם לצרף למוצר המוחזר גם את שמכם המלא ואת מספר ההזמנה.

 

עלות משלוח

עלויות משלוח במקרה של החזרת מוצר מוטלות על הלקוח בלבד.

 

משלוח הזמנה אל כתובת משותפת/פומבית

במקרה של משלוח הזמנה לכתובת משותפת או פומבית (לדוגמת מגורי אוניברסיטה) על אחריות הלקוח לאסוף את ההזמנה. OROאינם לוקחים אחריות על מקרים של גניבה או אבידה של הזמנה לאחר המשלוח לכתובת שניתנה בעת ההזמנה.