מתים לצאת מהבית? פשוט תעצבו מחדש! עכשיו במשלוחים מהירים במיוחד

שאלות נפוצות

ש: כמה זמן ייקח למוצר שלי להגיע?

ת: בממוצע, כלל החבילות והמוצרים הנשלחים מאתנו מגיעים ליעדם בין 15 ל-35 ימי עסקים מיום ביצוע הרכישה. זמנים ממוצעים ליעדים כמו בריטניה, ארצות הברית, אירופה, אפריקה ואוסטרליה נעים בדרך כלל בין 10 ל-20 ימי עסקים מיום הרכישה.

ש: ביצעתי הזמנה גדולה ועוד לא קיבלתי את כל המוצרים שלי, מתי הם יגיעו?

ת: אנחנו מוציאים את המוצרים שלנו לשילוח בחבילות קטנות בדרך כלל, כדי להימנע מעיכובים במכסים של מדינות היעד ולמנוע תשלומי נוספים במסי ייבוא. התאזרו בסבלנות! כל המוצרים בדרכם אליכם.

ש: ההזמנה שלי כבר נשלחה, איך אני יכול לעקוב אחריה?

ת:על הזמנות רגילות תוכלו לקבל סטאטוס מעקב דרך שירות הלקוחות שלנו. על הזמנות של מוצרי קידום בהצעות המיוחדות שלנו (מוצרים חינמיים) לצערנו, אין באפשרותנו לספק קוד מעקב.

ש: למה אתם מחלקים מוצרים בחינם?

ת: אחת המטרות המרכזיות שלנו בOROהיא לעזור לכם לספק טאץ׳ אופנתי וייחודי לחללים שלכם במחירים נוחים לכל נפש. לפעמים, אנחנו פשוט יכולים לתת לכם את ההזדמנות הזו כחלק מהצעה קידום מיוחדת.

ש: האם מוצרי ההצעה המיוחדת באמת חינמיים?

ת: בהחלט! העלות היחידה המוטלת עליכם היא עבור המשלוח והאריזה.

ש: האם יש עלויות נוספות שאצטרך לשלם?

ת: התשלום הממוצע עבור עלויות האריזה והמשלוח, העלויות היחידות שאנחנו מבקשים עבור מוצרי ההצעות המיוחדות שלנו, הוא כ-5.95$ לכל יעד בעולם. מעבר לכך אין עלויות נוספות, לא עכשיו ולא בעתיד.

ש: איך אתם יכולים להרשות לעצמכם לחלק מוצרים בחינם?

ת: ההזמנות שאנחנו מבצעים למוצרים שלנו הן הזמנות סיטונאיות בכמויות גדולות משבוע לשבוע, מה מאפשר לנו מלכתחילה להינות ממחיר נמוך במיוחד שאנחנו מציעים גם לכם להינות ממנו. קידום של מוצרים מסוימים מאפשר לנו להציע לכם אותם ללא עלות. בנוסף לכך, בעבודה השוטפת מול השותפים שלנו בתחום הלוגיסטי אנחנו יכולים להבטיח עלויות שילוח מינימליות.

ש: מאיפה ההזמנה שלי נשלחת?

ת: כל ההזמנות שלנו נשלחות מהמחסנים האישיים שלנו באסיה, מה שמאפשר לנו לדלג על התעסקות מול ספקים משניים עבור אחסון או שינוע, ולהעביר את ההנחות שלנו ישירות אליכם.

ש: למה אתם לא יכולים לספק לי מספר מעקב על ההצעות המיוחדות?

ת: מוצרי הקידום שאנחנו מציעים בהצעות המיוחדות מחולקים ללא עלות למעט עלויות השילוח. כרגע אנחנו לא מספקים שירות מעקב מפני שהוא מקפיץ את מחיר השילוח שנדרש מכם. לעומת זאת, במידה ואתם רוכשים מוצר במחיר מלא, תוכלו ליצור קשר עם צוות שירות הלקוחות שלנו ולקבל סטאטוס מעקב דרכו – צרו איתנו קשר.

ש: האם אתם שולחים למדינה שלי?

ת: בהחלט, אנחנו מבצעים משלוחים לכל העולם. 

ש: האם אתם מציעים שירות משלוח במזומן (COD)?

ת: בשלב הזה אנחנו לא מציעים שירות כזה. כל ההזמנות מחויבות בתשלום מלא, בעזרת חשבון פייפאל או כרטיס אשראי, לפני שהמוצרים נארזים ונשלחים.

ש: כשאני רוכש מוצר מקודם חינמי בהצעה מיוחדת, האם אני נרשם לשירות מסוים, ואחוייב בתשלומים עבור מוצרים אחרים?

ת: כל מוצר מקודם המוצע בחינם בהצעות המיוחדות שלנו עומד בפני עצמו, ואינו מחייב הרשמה לאף שירות אחר. הזמנה של מוצר כזה היא הזמנה שלו בלבדוהחיוב יהיה אך ורק על דמי המשלוח שלו. 
לא יתקיים כל חיוב עתידי נוסף מאמצעי התשלום שבחרתם בו.

ש: ההזמנה שלי הגיעה והיא לא בדיוק מה שרציתי, אני יכול להחליף אותה בהדפס, או וריאציה, אחרת?

ת: בהחלט, במוצרים שיש להם יותר מגרסה אחת לבחירה אנחנו מאפשרים החלפת וריאצות. צרו קשר עם מחלקת שירות הלקוחות שלנו ותוכלו לקבל מהם את כל המידע הרלוונטי להמשך התהליך.

ש: האם אתם מוכרים את המידע שלי לחברות חיצוניות?

ת: הקשר שלנו עם הלקוחות שלנו, והאמון בינינו, הוא בראש סדר העדיפויות שלנו. 
הפרטים האישיים שלכם לעולםלא יימכרו דרכינו לחברה חיצונית.

ש: עד כמה זה בטוח לבצע הזמנה דרך האתר שלכם?

ת: פרטי התשלום שלכם מאובטחים, והתשלום עצמו עובר דרך ספקהסליקה של shopify המאושר לדרגת אבטחה 1 PCI DSS.

ל-OROכשלעצמם אין גישה לפרטי התשלום שלכם והתשלום מתבצע דרך מערכת shopify בלבד.

לחילופין ניתן לבצע את התשלום גם דרך ספק התשלום החיצוני Paypal.